Naše vize,upřesnění

Od samého začátku jsme se drželi našeho nadšení, že změníme cestování. V roce 2008 jsme změnili navždy trh s ekoly, když jsme vyvinuli jako první na světě opravdové ekolo. Bylo osazeno interním motorem, který byl konstruován na míru.

Pouze odstartovat revoluci ve vývoji pro nás však nebylo dost. Chtěli jsme, aby naše modelová řada byla odlišná a měla svou vlastní identitu. Aby nepůsobila jako obyčejná kola, ke kterým byla pouze dodána baterie. Tým našich německých designerů tak vytvořil kolekci ekol, které nejen dobře jezdí, ale i dobře vypadají.  

Close up of bike frame.
Close up of wheel.

Naše vášeň pro design

Dnešní modelová řada A2B je výsledkem inovace a konstrukční brilance našeho designového centra v Berlíně. Jsme si jisti, že jsou to malé detaily, které dělají naše ekola tak zvláštní. Díky smyslu pro detail, cílevědomosti, hodně bezesných nocí, myšlení a tvrdé práci je každý model A2B skutečně špičkový.  

Naše ekola vznikají s opravdovou láskou, design pak odráží naši vášeň. Věříme, že tuto lásku ucítíte pokaždé, když usednete na Vaše ekolo A2B.

Naše sesterská značka

Každá dospělá nabídka prémiových ekol potřebuje praktickou, malou sestru. A pro A2B je tou sestrou F4W, která nabízí elegantní a cenově dostupná ekola. Nabídka F4W zahrnuje sportovní Peak či elegantní a pohodlný model Ride.

Zjistěte více o nabídce F4W.

Close up of display on handlebars.