In 2008, we changed the electric bike market forever with the world’s first true e-bike.  We have been designing e-bikes that ride as beautifully as they look ever since. Our passion to achieve the perfect balance of design and performance has resulted in the creation of the 11 exceptional e-bikes we have in our collection today.  Each bike has its own distinct identity.  Inspired by the world’s great innovators, today’s A2B range is the result of the engineering innovation and design brilliance of our Berlin design centre.  We believe that it’s the minute details that make our e-bikes so special; the attention to detail, drive for perfection, thought and hard work that goes into each and every model. 

Award-winning design, superb performance, German precision - view our collection to find your perfect A2B e-bike.

Octave

Octave představuje dokonalé, stylově čisté a zároveň působivé designové řešení kombinované s dokonalou revoluční technologií. To vše Vám zajistí, že nesplynete s davem, ale naopak ještě umocníte svůj osobitý styl. Octave je vše, jen ne obyčejný.

Explore
Back to Top

Hybrid / 24

Hybrid/24 je jedno z nejpopulárnějších ekol v nabídce A2B. V jeho výbavě naleznete praktický a pohodlný bezdrátový klíč i nejmodernější řídící jednotku motoru.

Explore
Back to Top

Obree

Nižší těžiště umožňuje Obree větší stabilitu a tím ještě větší jistotu a pohodlí při řízení toho ekola s výjimečným designem. Model je vybaven revolučním propulsním systémem, navrženým a vyvinutým v německém vývojovém centru.

Explore
Back to Top

Ørsted

Ørsted je ekolo ušité na míru, dodá pocit opravdové cyklistiky i při použití asistovaného pohonu. Kombinuje tradiční působivý design, skloubený s pokročilými technologiemi.

Explore
Back to Top

Shima

Populární rychlý "pedelec" Shima nabízí všechny výhody asistovaného pohonu, včetně rychlejšího dosažení maximální rychlosti. Také jsme byly uděleny Extra Energy Award.

Explore
Back to Top

Ferber

Ferber, ekolo, které je konstruováno více tradičně, kombinuje rychlejší, citlivější ovládání s širšími, 26” koly pro vzpřímenější a pohodlnější jízdu. Tento velice promyšleně konstruovaný model nabízí všechny výhody obyčejného kola, které Vám však pomůže silou, kdykoliv to budete potřebovat.

Již brzy.

Explore
Back to Top

Entz

Entz je inovativní, nejmodernější model, který nabízí maximálně pohodovou jízdu. Je to první ekolo na světě, které je osazeno středovým pohonem od společnosti Shimano Alfine 8 speed*Entz Deluxe NuVinci Harmony gearless Automatic Hub . Tento mimořádný a stylový model je k dispozici ve dvou provedeních tak, aby vyhovoval Vašim jízdním požadavkům. 

Explore
Back to Top

Kuo

Kuo je konstruováno, aby bylo snadno přenosné, a proto ho lze pohodlně a snadno složit a rozložit. Nabízí jak ovládání akcelerátorem, tak pedálovou asistenci, a proto tento stylový a lehký model zvyšuje Vaše možnosti cestování a zábavy.

Explore
Back to Top

Galvani / Female

Galvani je speciálně konstruováno pro ženy. Je vybaveno většími koly, díky nimž jednodušeji překonává překážky a je tak vhodné pro nerovný terén a horské cesty. Díky pedálové asistenci je toto sportovní, ale i cestovní stylové ekolo konstruováno tak, aby výborně vypadalo a splňovalo nároky městského provozu i terénního prostředí.

Explore
Back to Top

Galvani / Male

Ač Galvani disponuje rámem v retro-městském stylu, je vybaveno většími koly, díky nimž jednodušeji překonává překážky a je tak vhodné i pro nerovný terén a horské cesty. Díky pedálové asistenci, je toto sportovní, ale i cestovní stylové ekolo konstruováno tak, aby výborně vypadalo a splňovalo předpoklady, jak v městském provozu, tak i v terénu.

Explore
Back to Top

Kuo+

Kuo+ je konstruováno, aby bylo snadno přenosné, a proto ho lze pohodlně a snadno složit a rozložit. Nabízí jak ovládání akcelerátorem, tak pedálovou asistenci, a proto tento stylový a lehký model zvyšuje Vaše možnosti cestování a zábavy.

Explore
Back to Top

Příslušenství

A2B nabízí široký výběr příslušenství k vašemu kolu, k naplnění vašeho životního stylu. Ke koupi se nabízí rychloupínací koše a brašny i náhradní baterie. Originální příslušenství A2B umožňuje pohodlné dojíždění, nákupy i delší cestování ve velkém stylu, pohodlí a komfortu. Vše v kombinaci s vybraným modelem ekola značky A2B.

Explore
A2B accessory - a catch all quick release basket